Author: j***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$81.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb25051948369829220 |
Author: j***8
Date:
Review: Nice
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***2
Date:
Review: 充電完就拿來使用有7種功能很好上手
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: x***6
Date:
Review: 挺不錯可以放鬆很喜歡可以回購很推薦購買喔
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***2
Date:
Review: 這個非常的好用而且有7種顏色又是快充
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.